KALENDARZ imprez strażackich na terenie gminy Przemęt w 2019 roku

06.01.2019 r. Udział strażaków w uroczystościach z okazji 100 rocznicy powstania Wielkopolskiego. Starkowo – Spotkanie strażaków gminy Przemęt

25-02-2019 r. do 04-03-2019 r. Zebrania sprawozdawcze w OSP.

05.03.2019 r. 10,00 Gminne eliminacje OTWP

15.03.2019 r. 10,00 Powiatowe eliminacje OTWP

03.05.2019 r. 11,00 Przemęt – udział strażaków w uroczystościach z okazji Święta Konstytucji.

04.05.2019 r. 18,00 Nowa Wieś – udział strażaków w Gminnych Obchodach Dnia Strażaka.

11.05.2019 r. 14,00 Bucz – Otwarcie remizy strażackiej. Udział strażaków w Powiatowych odchodach Dnia Strażaka

09.06.2019 r. 13,00 Barchlin – Uroczystości 85 lecia OSP Barchlin. Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze.

16.06.2019 r. Wolsztyn Stadion Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze

06.07.2019 r. 17,00 Solec – Otwarte Gminne i Powiatowe Zawody Sikawek Konnych i OLD BOY. Festyn ludowo-strażacki

27.06.2019 r. 17,00 Pielgrzymka strażaków do Wielenia

15.08.2018 r. 17,00 Pielgrzymka Strażaków do Charbielina

? .09.2019 r. Gmina Siedlec Powiatowe Zawody Wędkarskie Strażaków

11.11.2019 r. 11,00 Przemęt – udział strażaków w uroczystościach z okazji Święta Niepodległości.

15.12.2019 r. 13,00 Solec – Udział w spotkaniu świątecznym strażaków Powiatu Wolsztyńskiego lecia w 2019 – 70 lat OSP

Harmonogram Zebrań Sprawozdawczych OSP – Gmina Przemęt od 25.02.2019 r. do 04.03.2019 r.

Lp. OSP Data Godzina zebrania Miejsce zebrania Imię i nazwisko osoby obsługującej zebranie z ramienia ZOG ZOSP RP
1 BARCHLIN 25.02.2019 18:30 SALA REMIZY PAUCH JÓZEF
2 PRZEMĘT 25.02.2019 18:30 SALA REMIZY KAŻMIERCZAK ZDZISŁAW
3 SĄCZKOWO 25.02.2019 18:30 SALA WIEJSKA SKIBIŃSKI MARIAN
4 SIEKÓWKO 25.02.2019 18:30 SALA WIEJSKA PAWŁOWSKI ROBERT
5 SIEKÓWKO 25.02.2019 18:30 SALA WIEJSKA GRZESIK DARIUSZ
6 GÓRSKO 26.02.2019 18:30 SALA WIEJSKA PIOTROWSKI JACEK
7 OSŁONIN 26.02.2019 18:30 SALA WIEJSKA SKORUPIŃSKI MARCIN
8 STARKOWO 26.02.2019 18:30 SALA WIEJSKA KAŹMIERCZAK ZDZISŁAW
9 POŚWIĘTNO 26.02.2019 18:30 SALA WIEJSKA DOMINIAK JERZY
10 KASZCZOR 26.02.2019 18:30 SALA REMIZY PAUCH JÓZEF
11 NOWA WIEŚ 27.02.2019 18:30 SALA WIEJSKA PIOTROWSKI JACEK
12 KLUCZEWO 27.02.2019 18:30 SALA WIEJSKA DOMINIAK JERZY
13 PERKOWO 27.02.2019 18:30 SALA WIEJSKA SKORUPIŃSKI MARCIN
14 RADOMIERZ 27.02.2019 18:30 SALA WIEJSKA GRZESIK DARIUSZ
15 BŁOTNICA 27.02.2019 18:30 Restauracja BALLADA SKIBIŃSKI MARIAN
16 BUCZ 28.02.2019 18:30 SALA WIEJSKA PAUCH JÓZEF
17 SOLEC 05.03.2019 18:30 SALA WIEJSKA PAUCH JÓZEF
18 MOCHY 04.03.2019 18:30 SALA WIEJSKA PAUCH JÓZEF

Dokumenty do Urzędu Skarbowego

Dokumenty do Urzędu Skarbowego dot. uproszczonej ewidencji przychodów i rozchodów.

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE PROWADZENIA UPROSZCZONEJ EWIDENCJI PRZYCHODÓW I KOSZTÓW

ZAWIADOMIENIE O REZYGNACJI Z PROWADZENIA UPROSZCZONEJ EWIDENCJI PRZYCHODÓW I KOSZTÓW

WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA POMIĘDZY JEDNOSTKAMI OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH Z TERENU GMINY PRZEMĘT W 2018 ROKU

W dniu 18 grudnia 2018 roku przeprowadzono kontrolę remiz OSP.

Komisja w składzie:

  1. Druh Marian Skibiński – Przewodniczący Komisji,
  2. Druh Józef Pauch – Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Druh Marcin Lórych – Członek Komisji
  4. Druh Sławomir Kurzawa – Członek Komisji
  5. Irena Mikołajczak – pracownik Urzędu Gminy Przemęt,

w dniu 18 grudnia 2018 roku dokonała podsumowania współzawodnictwa pomiędzy Jednostkami OSP zgodnie z regulaminem zatwierdzonym przez Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP w Przemęcie z dnia 6 lutego 2018 roku.

Jednostki OSP uzyskały następującą liczbę punktów i kolejno zajęły miejsca:

Zajęte miejsceNazwa OSPLiczba punktówNagroda pieniężna zgodnie z regulaminem
1OSP BUCZ2571.000,00 zł
2OSP SIEKOWO250800,00 zł
3OSP KLUCZEWO215700,00 zł
4OSP STARKOWO 211600,00 zł
5OSP SOLEC210500,00 zł
6OSP PRZEMĘT208400,00 zł
7OSP NOWA WIEŚ192300,00 zł
8OSP PERKOWO191200,00 zł
9OSP RADOMIERZ178
10OSP SĄCZKOWO172
11OSP KASZCZOR169
12OSP BARCHLIN162
13OSP OSŁONIN149
13OSP MOCHY129
15OSP SIEKÓWKO108
16OSP BŁOTNICA18
17OSP GÓRSKO-35
18OSP POŚWIĘTNO -70